Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szalona ucieczka przed policją. Okazało się, że 22-latek ma sporo na sumieniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2019 r. o 11:21 Powrót do artykułu
Powiedzą mu, powiedzą. Przez kilka latek będą mu tam mówić prosto w oczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty to widzę "heniu ":wyszczekany bardzo jesteś. ..chętnie spotkam się z tobą żebyś to ty powiedział mi to prosto w oczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiedz mu to w oczy internetowy eurocwelu ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty sie lachociagu je...y nie wypowiadaj na jaki kolwiek temat bo chyba juz zapomnialas jak razem z fisiolem gadaloscie na niego i mial za was wyrok, a w takim razie jak sie to nazywa ? Nie wiesz ? Ja Ci powiem to jest kurestwo wymieszane z frajerstwem wiec pal gume gowniaro !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobi predzej w spodnie niż stanie oko w oko. ..a jeszcze do tego żeby coś powiedzieć. ...:).biedny śmieszny henius
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednym słowem kluczowym beka ja się tyłko odnosiłem do jego żałosnego komentarza ile którym wyrywa się do wyjaśnienia ludzi który to poprostu komentują bo takie mają prawo "szybko" podludziu zastanów się nad tym jak jest taki cwaniak niech w pierwszej kolejności wyjaśni siebie i swoje sprawy których jest Ho Ho więc zchilluj pizdę i się się nie wyrywaj bo tak naprawdę gówno masz rację chcesz się wykazać to zbierzcie się zapraszam na mediację już tak podwysze do tego stopnia że tak to nazwę bo z wami nie ma o czym dyskutować rozumiesz to trochę ? W jednym zdaniu cię wyjaśnię nawet bez angażowania się w zawiła argumentację tego której i Tak przygłupie nie zrozumiesz więc zapraszam uwierz że szybko ci miną zrzednie i w moment sobie uświadomisz że nie masz nic do powiedzenia na ten temat to wszystko mocarni gangsterzy z papierami za uszami brechta że wogole to lata i się jeszcze potrafi pruć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sluchaj jemu nie można wspólczuf nie znasz go to nie jest czlowiek rozumiesz nawet to że ucieka przed kontrolą naćpany debil a to jest naoraena malo otzy Tym czegondokonał wyobraź sobie ze uciskajsc zabił ci wlankrw kogoś z rodziny i z nim nie spędził bys swiat widzisz tą zasadność ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z cwelami przestaje takim się staje. ..ty nawet podpisujesz się jak cwel. ..ale co się dziwić nawet siostra pisze o tobie brejdaczka. ..michasiu. ...:):):)
 Że pozwole się odnieść mam wrazwraż że upadlas na glowe bo to że nie mogę cie nazwać osobą która wykazuje jaki kolwiek poziom podstawowy chic trochę sie zastanów co ty piszesz Dobrze ? Zaproszenie macir mozemy to wyjaśnić uwierz że w tym przypadku nie dacie rady ale jak nir dowierzasz sprawdz ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie umie kraść to ma się wyroki proste co tu dużo mówić hahah i jak jest się niedouczonym imbecylem to nawet nie zrozumiesz przedsatawianego Ci zarzutu, ale najlepiej później powiedzieć to.,, jego,, wina bo się na mnie rozjebał, c*** z tego że został złapany na gorącym ludzie myślałam że skoro zostaliscie obdarzeni czymś tak pięknym jak mózgi to szkoda tylko żeby były dekoracja głowy. Włączcie myślenie. A wszystkich wielkich obrońców tej męskiej cipki pozdrawiam środkowym palcem Elo haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio nie wierzę, że tacy ludzie chodzą po świecie. Potraficie się wszyscy s***ic przez kabel, a jakby przyszło co do czego, żadno by się nie odezwało. Jakbył na wolności to czego żadno z Was internetowych napinaczy nie powiedziało mu tego prosto w twarz!? Teraz tacy wszyscy mocni nagle hahahaha aż mi Was żal. Może i popełnił wiele błędów w życiu a Wy jesteście tacy idealni? Nie wiecie co czuł jak podejmował te decyzję, więc jakim prawem się wypowiadacie? Gówno tak naprawdę wiecie o nim, a chodźcie i ***icie.. Szkoda tracić czasu na konwersacje z takimi ludźmi. Wstyd mi za dzisiejszą młodzież czytając te komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda to jest taka, że podczas ucieczki nie "potknął się" i nie przytarł twarzyczką o coś twardego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda gadać  i odpowiadać na tą niesmienan merytoryczyke wypowiedzi która twierdzi ze nikt tym wojownikom nie powie tego prosto w oczy skoro od pierwszego komentarza zapraszam tego lorda niepokonanego zna mnie ja argumenty mam dowody? Jasne również więc to chyba koniec czekam na wyjsniacza co chciwk sje z ludźmi spotykać co zwyczajnie nie uchyli sie k skomentowania tęgo wybryku jego braciszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyśl chwilę i spójrz na to tak gdyby ten naćpany poieb podczas tego rajdu skrzywdził kogoś ci bliskiego i nie spędzil bys z nim swiat. dalej byś go bronił ?nie sądzę .wiec zastanow się co piszesz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z cwelami przestaje takim się staje. ..ty nawet podpisujesz się jak cwel. ..ale co się dziwić nawet siostra pisze o tobie brejdaczka. ..michasiu. ...:):):)
Że pozwole się odnieść mam wrazwraż że upadlas na glowe bo to że nie mogę cie nazwać osobą która wykazuje jaki kolwiek poziom podstawowy chic trochę sie zastanów co ty piszesz Dobrze ? Zaproszenie macir mozemy to wyjaśnić uwierz że w tym przypadku nie dacie rady ale jak nir dowierzasz sprawdz ;)
 Że pozwolę ja się do tego odnieść. To już brzmi jakbyś miał ekipę naszykowana bo sam się boisz hahahaha, ale no tak. Napinacze internetowi hahaha. Przez kabel każdy mocny i wyszczekany, a jak przyjdzie co do czego to się kolegami będziesz zasłaniał? Hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie rozumiem kogo tu się bać ?ale widzę duze mniemanie o sobie i o tych panach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem ci tak Juz nie raz dochodzilo do czegos zawszę byłem sam i z ***mi krótko ... Młody to *** z nim naeet walki nie ma dostal w mazak go zalało *** się puszczac kazala Kajtek sprzętem wyskoczył w pizde dostał rudy się bic nie chciał bo jestem malolat o czym ty mówisz do mnie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A były w tej bajce smoki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra króciutko z wiedze trzeba bez dyskusji  czego się rudy tą jabana kropka za uchem nie wypowie taki kozak ja byn sobie nie pozwolił a ja go nazwe frajerem kurwą męska  i jego braciszka tez po imieniu frajerem pedałem damskim bokserem *** cwelem z wenera pozwolicie se ? czekam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie jade zapisac na jakieś karate
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee pedaly jestem juz! Kto tam ma problem to na solowke zapraszam ;) Ja nie odpuszczam!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...